ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان:

واریز اولین مرحله فطریه جمع آوری شده به حساب بیماران سرطانی و صعب العلاج

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از واریز اولین مرحله زکات فطریه جمع آوری شده در همان روز عیدفطر به حساب خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه ۱۷۳۰ پایگاه در سطح استان گلستان فطریه و کفاره مردم مؤمن و خداجوی را جمع آوری می‌کنند، افزود: در مرحله نخست ،مبلغ ۹۸۰میلیون تومان در روز اول عید فطر به حساب۲۰۹۷بیمار سرطانی و صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد واریز شد.
بابایی افزود:مراحل بعدی پس ازدریافت وجوهات مردمی،بحساب نیازمندان با اولویت ایتام ، واریز می شود.
وی افزود: جمع آوری زکات فطره و همچنین کفارات مردم مؤمن و نیکوکار همچنان تا جمعه ۲۴ فروردین ماه ادامه دارد.
بابایی با اعلام روش‌های غیرحضوری پرداخت زکات فطریه، گفت: کد دستوری #۵۰۱۷۸۸۷۷*
و شماره کارتهای ۰۲۲۶۹۹۹۷۹۹۱۸۶۰۳۷ برای فطریه عام و شماره کارت ۰۵۹۴۵۰۰۳۹۹۷۹۶۰۳۷ برای فطریه سادات و همچنین شماره کارت ۰۲۹۷۵۰۰۳۹۹۷۹_۶۰۳۷ برای پرداخت کفارات عمد و غیر عمد پیش بینی شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به طرح نانینو درتمامی دستگاههای کارتخوان نانوایی های دولتی سطح استان ، گفت: آن دسته از مردمی که موفق به مراجعه حضوری در پایگاههای جمع آوری زکات فطریه وکفارات نشدند، میتوانند از بستر فراهم شده در دستگاههای کارتخوان تمامی نانوایی های دولتی در سراسر استان استفاده ونسبت به پرداخت زکات فطریه و کفارات خود تا ۲۴ فروردین ماه اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب