ofogheghtesadonline.ir

۰۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

پیام کل مدیر کل نوسازی مدارس گلستان بمناسبت ۲۸ اردیبهشت سالروز تأسیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارسمدیرکل نوسازی مدارس گلستان در پیامی چهل و نهمین سالگرد تاسیس سازمان نوسازی مدارس را تبریک گفت.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ، متن پیام وحید فراهی به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

امسال در حالی چهل و نهمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور را گرامی می‌داریم که به فضل الهی این سازمان ‌و ادارات کل زیر مجموعه در راستای دسترسی عادلانه و باکیفیت دانش آموزان به ایجاد فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی در سراسر کشورو ایجاد احساس مسئولیت و مشارکت جامعه در مدرسه‌سازی با جان و دل اقدام نموده اند.

در این فرصت جا دارد،فرا رسیدن چهل و نهمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشوررا به همه همکاران ساعی و گرانقدرم و خیرین مدرسه ساز به عنوان یاران ارزشمند نوسازی مدارس در انجام این رسالت خطیر تبریک عرض نموده و مراتب قدردانی و سپاس خود را از همراهی و تلاش بی‌دریغ و ارزشمند همه همکاران عزیزم محضر پر مهرتان تقدیم می نمایم.

امید اینکه نتیجه اعمال خداپسندانه کار در نوسازی مدارس ودر جوار خیرین مدرسه ساز آرامشی مانا برایمان رقم بزند. ۲۸ اردیبهشت ،سالروز تاسیس سازمان نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کشور مبارک باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب