ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

فرماندار گرگان عنوان کرد:

کمبود فضای مناسب مهم ترین چالش اجرای طرح یاریگران زندگی در مدارس

فرماندار گرگان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح یاریگران زندگی در مدارس اظهار داشت: اجرای طرح یاریگران زندگی به دلیل کمبود فضای مناسب با چالش‌های فراوانی در شهرستان گرگان روبرو است.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، شنبه ۱۹ اسفند اسماعیل نادری فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه کانون یاریگران زندگی به عنوان یک طرح هوشمند و مناسب در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد در حال اجرایی شدن است افزود: عدم وجود مکان مناسب برای اجرای طرح یاریگران زندگی نیازمند مساعدت و توجه ویژه مسئولان است.

نادری تصریح کرد: طرح کانون یاریگران زندگی الگویی برای خودمراقبتی دانش آموزان در مقابل آسیب‌های اجتماعی و تبدیل مدرسه به فضایی مناسب و با نشاط برای یادگیری، تمرین و فراگیری مهارت‌های زندگی است.

فرماندار گرگان افزود: در این طرج به دنبال هم‌افزایی، انسجام و هدفمند کردن فعالیت‌های تشکل‌های دانش‌آموزی در مدارس هستیم.

در ادامه جلسه با پیشنهاد نادری مقرر شد از تجربیات بازنشستگان آموزش و پرورش در راستای اجرای این طرح، در مدارس استفاده شود.

گفتنی است در این جلسه مهدی طالبی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، سید رضا نظری مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان، مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش گرگان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب