ofogheghtesadonline.ir

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

۱۵۵۰ناوگان جاده‌ای گلستان برای جابجایی مسافران در تعطیلات عید فطر آمادگی دارند


معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: برای جابه جایی و حمل و نقل مسافران در تعطیلات عید سعید فطر۱۵۵۰ناوگان بخش عمومی آماده خدمات رسانی هستند.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل ازروابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ،محسن عامریون با اشاره به آمادگی ۱۵۵۰ناوگان برای جابه جایی مسافران در تعطیلات پیش رو، اظهارداشت:
برنامه ریزی ها و اقدامات لازم برای استفاده حداکثری از توان و ظرفیت ناوگان حمل و نقل مسافری صورت گرفته بطوریکه برای استفاده از این امکان، جلسات متعددی با تشکل های صنفی بخش مسافر و شرکت های مسافربری استان صورت گرفته تا با زمان بندی منظم حرکت ناوگان و سرویس های فوق العاده، خدمات مناسب و مطلوبی به مسافرین داده شود.
وی با بیان اینکه شرایط پیش فروش بلیط نیز از طریق حضوری و غیر حضوری فراهم شده است، گفت: هماهنگی های لازم برای خرید حضوری بلیط در پایانه های مسافری استان و بلیط اینترنتی از طریق سامانه های مجاز.انجام شده است.
وی در پایان افزود: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها بصورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان هستند و مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی می‌توانند شکایات خود را با این سامانه مطرح کنند.
از ۲۴ اسفند گذشته تا پانزدهمین روز از نوروز امسال، ۱۳۱ هزار و ۷۷۷ مسافر طی ۱۶ هزار و ۳۱۸ سفر(اتوبوس،مینی بوس و سواری) در بخش جاده ای استان جابه‌جا شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب