ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

علیرضا قربانی در شب اول اجرای تخت جمشید: موظف به حفظ میراث فرهنگی ایران هستیم

علیرضا قربانی در نخستین شب برگزاری کنسرت خود در تخت جمشید با توجه به نگرانی‌هایی که برای آسیب رسیدن به این بنای تاریخی وجود داشت، گفت که تیم این کنسرت از کارشناسان میراث خبره‌ای مشورت گرفته و تمام تلاش خود برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بنا را کرده‌اند.

کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید برگزار شد - ایرنا

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین، علیرضا قربانی شامگاه گذشته (۱۰ تیرماه) در نخستین کنسرت خود در تخت جمشید در پاسخ به نگرانی‌های موجود درباره امکان آسیب وارد شدن به این بنای تاریخی گفت: با همه سختی‌ها و دشواری‌ها میزبان شما در این مکان تاریخی هستیم. تخت جمشید پیچیدگی‌های خاصی برای برگزاری کنسرت دارد، ولی به همت جمع بسیاری از بزرگان و کسانی که قلب و دلشان برای فرهنگ و هنر این سرزمین می‌تپد، توانستیم امشب برای اولین اجرا در بین شما باشیم.

او ادامه داد: ممنون از شما و همه مردم سرزمینمان برای حمایتی که از این برنامه دارند و ما را مورد لطف قرار می‌دهند. حضور شما را به گهواره‌ تمدن بشریت و این جای بسیار ارزشمند خوشامد می‌گویم. بسیار خوشحالیم که اینجا در خدمت شما هستیم و می‌توانیم برنامه موسیقی اجرا کنیم. یادمان باشد اینجا جایی است که دومین اثر ثبت شده تاریخی، بسیار کهن و ارزشمند در یونسکو است و یکی از ارزشمندترین ابنیه تاریخی در دنیا به حساب می‌آید. به دور از تعارف و اغراق وظیفه و دغدغه تک‌تک ما فرزندان این سرزمین است که لحظه به لحظه به فکر حفاظت و پاسداری از اینجا و حفظ ایمنی آن باشیم.

کنسرت علیرضا قربانی در تهران کلید خورد - خبرگزاری آنا

کنسرت علیرضا قربانی به تخت جمشید آسیب می‌زند؟

گزارش تصویری از کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید - خبرآنلاین

گزارش تصویری از کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید

گزارش تصویری از کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید - خبرآنلاین

گزارش تصویری از کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید

کنسرت علیرضا قربانی تخت جمشید - ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب