ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

قیمت محصولات سایپا امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۳

قیمت محصولات سایپا امروز یک‌شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ با توجه به پشت سر گذاشتن بازار داغ انتخاباتی، شیب ملایم و بدون تغییری را به خود دید.

افق‌اقتصاد آنلاین به نقل از تجارت نیوز، قیمت محصولات سایپا امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۳ شامل حال روند افزایشی خودرو نشده و فضای نسبتا آرامی را پشت سر می‌گذارد.

 در این راستا سعید موتمنی، رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو درباره آخرین وضع بازار خودرو، بیان کرد: در یک ماه گذشته اتفاق چشمگیری در بازار خودرو رخ نداده و بازار همچنان در رکود به سر می‌برد.

بازار خودروهای داخلی ازجمله سایپا صبح امروز کار خود را بدون تغییر آغاز کردند و نرخ ارز به‌عنوان مهم‌ترین عامل در قیمت خودروهای داخلی تاثیری نداشته است.

ساینا S اتوماتیک و کوئیک GXR-L از محصولات پرفروش سایپا با حفظ ثبات نسبت به روزهای گذشته با نرخ ۵۱۹ میلیون تومان و  438  میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

شاهین اتوماتیک G بهترین خودرو سایپا و انتخاب جوانان و خانواده‎‌ها از محصولات این شرکت بدون تغییر به قیمت 821 میلیون تومان عرضه شد.

اطلس با ۹۰ اسب بخار قدرت از مقرون به صرفه‌ترین خودروهای داخلی سایپا نیز به قیمت ۵۶۸ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت‌گذاری شد.

ساینا S معمولی و ساینا S دوگانه‌سوز نیز به ترتیب با نرخ ۴۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۴۴۶ میلیون در بازار خودرو خرید و فروش شدند.

کوئیک به‌عنوان بهترین خودروی شرکت سایپا برای تردد شهری در مدل‌های کوئیک اتوماتیک به قیمت ۵۱۹ میلیون تومان، کوئیک R تیپ S به قیمت ۴۲۳ میلیون تومان و کوئیک S  معمولی با نرخ ۴۲۰ میلیون تومان معامله می‌شوند.

محصولات سایپاقیمت(تومان)تغییر
اطلس۵۶۸,۰۰۰,۰۰۰ 0/0
ساینا S432,500,0000/0
ساینا S دوگانه‌سوز۴۴۶,۰۰۰,۰۰۰۰/۰
ساینا S اتوماتیک۵۱۹,۰۰۰,۰۰۰۰/۰
کوئیک اتوماتیک۵۴۸,۰۰۰,۰۰۰۰/۰
کوئیک R تیپ S423,000,0000/0
کوئیک S420,000,0000/0
کوئیک GXL427,000,0000/0
کوئیک GXR-L438,000,0000/0
شاهین G727,000,0000/0
شاهین اتوماتیک  G821,000,0000/0

قیمت خودروهای وارداتی سایپا

بازار خودروهای وارداتی و مونتاژی همانند خودروهای داخلی روند افقی و یکنواختی را طی کردند.

از جمله خودروهای این شرکت می‌توان به چانگان‌ها اشاره کرد که در بازار داخلی بصورت مونتاژی و وارداتی به بازار داخلی راه پیدا کرده است و خوشبختانه بخت و اقبال با این خودرو چینی یار بوده است و باتوجه به خدمات پس از فروش ضعیف و کمبود لوازم یدکی چانگان  CS35 توانست فروش بالایی را تجربه کند.

چانگان CS55 معمولی در بازار آزاد به قیمت دو میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان، چانگان CS35  تیپ دو و سه به ترتیب با نرخ یک میلیارد پانصد و شصت میلون تومان و یک میلیارد ۶۸۵ میلیون تومان در بازار عرضهه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب