ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

معارفه مدیر جدید دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان قم

در مراسمی با حضور مقامات کشوری و استانی، مدیر جدید دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان قم معارفه شد.

به گزارش افق اقتصاد آنلاین قم، در این مراسم که روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید، میثم اربابی فتاح مدیر پیشین دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان قم تودیع و محمد باقر رشاد به عنوان مدیر جدید این دفتر معرفی شد.

یوسف صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم، در این مراسم تاکید کرد که حراست نقش بسیار مهمی در خدمت‌رسانی و مدیریت بحران‌ها دارد و در ادامه از تاثیر مثبت فعالیت‌های دفتر حراست بر وجهه شرکت و رضایتمندی مشترکین نیز یاد کرد.

خلیل شکری رئیس کل حراست استان قم نیز بر اهمیت حراست در استان قم تأکید کرد و گفت: استان قم به لحاظ مذهبی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حوزه امنیت یک استان ویژه است، لذا وظیفه دفاتر حراست در این استان، پیشگیری و صیانت از منافع عمومی است.

مجتبی قربانی، مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت مادر تخصصی توانیر نیز به برنامه‌ های عبور موفق از پیک بار تابستان امسال اشاره کرد و تأکید کرد که با حمایت و همکاری همه مردم، ان شاء الله با کمترین مشکل از تابستان گرم عبور خواهیم کرد.

قربانی همچنین به خصوصیات مهم در حراست، نظیر حریص نبودن به دنیا، راستگویی، اخلاق‌ مداری، سرّ نگهداشتن و تعامل‌ گرایی اشاره کرد و تأکید کرد که این مؤلفه‌ها باید در کارکنان حراست وجود داشته باشند.

در پایان مراسم، با ارائه مطالبی از سوی مدعوین در خصوص اهمیت و جایگاه دفتر حراست در شرکت توزیع نیروی برق استان قم به عنوان یکی از ارکان اصلی در تأمین امنیت و صیانت از منابع و دارایی‌ های شرکت مورد تأکید قرار گرفت.

در این راستا، با اهدای لوح تقدیر از زحمات میثم اربابی مدیر پیشین دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان قم تقدیر به عمل آمد و محمد باقر رشاد به عنوان مدیر جدید این دفتر معرفی شد.

در ادامه این مراسم با صدور حکمی از سوی مهندس صادقی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم ،میثم اربابی به عنوان مدیر امور کارکنان و رفاه منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب